top of page

HAKKIMIZDA

AMİRALLER SPOR KULÜBÜ

Amiraller Spor Kulübü olarak hedefimiz, kendi kulüp kültürümüzü oluşturarak sporcu, antrenör, çalışan, veli, taraftar ve işbirlikçilerimiz tarafından sahiplenecek ortama sahip olmaktır. 

Gelecekle ilgili en önemli isteğimiz, vizyonumuz; faaliyet gerçekleştirdiğimiz spor branşlarında Türkiye’nin lider altyapıları arasında olmaktır. Bu isteğe ulaşmak için çok çalışmamız gerektiğini biliyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu yönde gerçekleştiriyoruz. Bu isteğe giderken kulübümüze özgü bir kültür oluşturmaya çalışacağız ve bu kültürün sürekli olması, gelenekselleşerek tüm aile ve paydaşlarımız tarafından devam ettirilmesine çalışacağız. 

Bu doğrultuda, kısa süre içerisinde, amaçlarımızı yerinde getirebilmek için stratejik plan hazırlayıp, paylaşacağız. 

En küçük yaş gruplarından başlayarak, profesyonel sporcu olana kadar sporcularımızı ve antrenörlerimiz en verimli ortam ve altyapı ile hazırlamayı hedefliyoruz. Bu hedefe ulaşmak için, antrenörlerin öneminin farkındayız. Antrenör gelişimi ve antrenörlerin mutluluğu kulübümüzün en değer verdiği konuların başında geliyor. 

Uygulayacağımız eğitim modelinin, çağdaş ve tüm antrenörlerimiz tarafından bilinir ve uygulanabilir olmasını sağlayacağız. 

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Çağdaş Duruş

Saygı

Disiplin

Eğitim

Güven

Başarı

Süreklilik

Eğlence

bottom of page